Kinų sveikatingumo mankšta 
Aštuonios brokato atraižos

Kinų sveikatingumo mankšta
Senovės kinų patarlė sako, kad geriausias laikas pasodinti medį buvo prieš 20 metų. Kitas geriausias laikas tam yra dabar. Tas pats tinka ir kalbant apie judėjimą, savo kūno bei valios stiprinimą.
Aštuonios brokato atraižos (kin. Ba Duan Jin) – tai laiko patikrintų, gan nesudėtingų pratimų rinkinys, kurį gali atlikti kiekvienas, nepriklausomai nuo savo fizinio pasirengimo, ir taip pagerinti daugybę organizmo funkcijų, atsakingų tiek už fizinę, tiek už psichinę sveikatą. Reguliariai praktikuojant Aštuonias brokato atraižas stiprėja imuninė sistema, reguliuojamas kraujospūdis bei medžiagų apykaita, gerėja nuotaika bei bendra savijauta, mažinama neigiama streso įtaka.
Užsiėmimų metu Aštuonios brokato atraižos derinamos su kinų kovos menais (ušu/kung fu) paremtais pratimais, gerinančiais pusiausvyrą, kūno koordinaciją, gebėjimą susikaupti, lavinančiais atmintį bei dėmesingumą.
Registracija būtina. Registruotis galite čia:
https://forms.gle/34AhNiyoMrafnCy97
Vieno užsiėmimo kaina 10 Eurų. Rekomenduojame lankyti visą užsiėmimų ciklą, jei norite maksimalios mankštos naudos (8 užsiėmiai, 1 mėnesis).Užsiėmimai vyks 2 kartus per savaitę pirmadieniais ir ketvirtadieniais  nuo 18:00 iki 19:00. Užsimėimų pradžia nuo 2023 10 09
Rekvizitai mokėjimui:
Bankas: AB ,,Swedbank"
Sąsk. Nr. LT86 7300 0101 1385 6041
Gavėjas: VšĮ ,,Rastis"
Paskirtis: Kinų sveikatingumo mankšta
Maksimalus dalyvių skaičius - 12, sąrašas sudaromas atsižvelgiant į registracijos pirmumą. Registracijos patvirtinimas dalyviams bus siunčiamas pirmą spalio savaitę Jūsų nurodytu el. paštu.