DĖMESINGU ĮSISĄMONINIMU IR ATJAUTA GRĮSTAS GYVENIMAS

Dažniausiai, kai nepasiseka – pykstam ant kitų arba kritikuojam save. Juk nuo mažens esame mokomi reiklumo – pirmiausiai sau patiems. Todėl atjauta nėra įprastas atsakas, kai susiduriame su sunkumais. Neretai tikimės paguodos iš išorės, bet patys sau būnam negailestingi. Visgi, tiek senoji išmintis, tiek ir šiuolaikinis mokslas sutaria, kad geranoriškas ir atjaučiantis požiūris – geriausia pagalba susidūrus su sunkumais.
Šie užsiėmimai rekomenduojami tiems, kurie dažnai būna savimi nepatenkinti, skaudžiai išgyvena nesėkmes ar ligas, sunkiai susitaiko su savo pačių ar aplinkinių netobulumu. Taip pat tiems, kurie nori kurti darnesnius geranoriškumu ir atjauta grįstus santykius su savo aplinka bei pačiu savimi.
Užsiėmimų metu žingsnis po žingsnio lavinsime dėmesingo įsisąmonimo (angl. mindfulness) ir atjautos įgūdžius. Užsiėmimų metu dalyviai bus supažindinami ir apmokomi geranoriškumu ir atjauta grįstų dėmesingo įsisąmoninimo praktikų/meditacijų. Grupėje bus galima aptarti savo pasiekimus ir sunkumus, su kuriais susiduriama praktikuojant. Bus pateikta medžiaga tęsti praktikas ir ugdyti įgūdžius savarankiškai.
Užsiėmimai nerekomenduojami: šiuo metu išgyvenantiems sunkios depresijos epizodą, ką tik patyrusiems sunkią krizę ar netektį arba turintiems psichozinių sutrikimų. Tokiu atveju rekomenduojame kreiptis individualiai psichologo ar psichiatro konsultacijai.
8 užsiėmimų ciklo kaina – 180 eur. Į tai įeina:
* Įvadinė individuali grupės vedančiosios konsultacija, iki 30 min., kaina 20 eur.
* Aštuoni grupiniai užsiėmimai ir kurso medžiaga/meditacijų garso įrašai, kaina 160 eur.
Rekvizitai mokėjimui:
Bankas: AB ,,Swedbank"
Sąsk. Nr. LT86 7300 0101 1385 6041
Gavėjas: VšĮ ,,Rastis"
Paskirtis: 8 užsiėmimų ciklas
Jeigu įvadinės konsultacijos metu paaiškės, kad šie užsiėmimai jums netinka, mokestis už grupinius užsiėmimus (160eur) bus gražintas ir jums bus rekomenduoti kiti pagalbos būdai. Nedalyvaujant visame cikle konsultacijos kaina 20 eur.
Registruotis kviečiame užpildžius šią formą: https://forms.gle/hyG3QjJAoreKnnpN6
Po registracijos susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko.
Registracija patvirtinama tik gavus mokėjmą už visą kursą.