Dovana vaikamsPraėjusią savaitę Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė sodinome rododendrus, vėliau Vaikų ir paauglių skyrių papuošėme visą žiemą žaliuosiančiomis vazoninėmis kompozicijomis. Nedidelės smulkmenos, atrodytų, tiesa? Ne! Tai realus apčiuopiamas darbo rezultatas, kuris džiugins ne vieną žmogų.
Jau daugybę metų teikiame psichosocialines paslaugas asmenims su psichosocialine negalia. Kiekvieno istorija unikali, kartu kiekvienoje istorijoje girdime panašumų. Nugalinimas, nepasitikėjimas, nuvertinimas, baimė ir dar daugybė nepagrįstų įsitikinimų gaubia psichosocialinę negalią turinčius žmones.
Mūsų praktika, kurios dalelę jautriai ir taikliai perteikė visuomenės informavimo priemonės (LRT.lt @lrt.lt , LNK TV , DELFI.lt , LRT RADIJAS , @lrt.radijas ), patvirtina, kad psichosocialinė negalia puikiai dera su prasmingu profesiniu ir socialiniu gyvenimu. Įprasti dalykai - darbas, užimtumas, bendravimas, režimas, įsipareigojimai ir kt. - įprasmina kasdienį gyvenimą, suteikia jam formą. Matome, kad po ilgalaikės reabilitacijos paslaugų įsidarbinę klientai yra motyvuoti atidžiau pažinti sutrikimą ir rūpintis savo sveikata, todėl retėja atkryčiai, hospitalizacijos, didėja pasitikėjimas savimi, stiprėja socialiniai ryšiai.
Apie akciją ir mūsų centrą rašo: 
 Delfi sveikata
LRT RADIJO LAIDA (nuo 31 min)