Socialinės paslaugos

Socialinės dirbtuvės 

DĖMESIO! Nuo kovo 1 d. VšĮ "Rastis" atnaujino Socialinių dirbtuvių veiklą ir kviečia asmenis su intelekto ar (ir) psichosocialine negalia prisijungti prie dirbtuvių veiklos.
Siūlome prasmingą darbinį užimtumą, kurio metu turėsite galimybę gaminti produktus arba teikti paslaugas realiems užsakovams.
Sūlome profesionalią pagalbą atkuriant arba įgyjant naujų specialiųjų maisto gaminimo, keramikos, patalpų valymo arba aplinkos priežiūros įgūdžių.
Viso proceso metu Jus lydės ir palaikys mūsų specialistai, kurie rūpinsis gera savijauta, padės spręsti iškylančias problemas.
Į socialines dirbtuves priimami asmenys nuo 18 metų, kuriems nustatytas nuo 0 iki 55 proc. darbingumo arba dalyvumo lygis.
Kviečiame dalintis šiuo kvietimu su tais, kam jis gali būti aktualus.
Daugiau informacijos el. paštu prc@rastis.lt, tel. +370 602 01227

Socialinių dirbtuvių veiklose siekiama atkurti, ugdyti, lavinti, ir palaikyti asmens psichosocialinius darbinius gebėjimus ir savybės reikalingas darbui atliekant prasmingą darbinį užimtumą pagal individualiai pritaikytas darbines užduotis, bei dalyaujant kitose veiklose. Prasminga darbinė veikla motyvuoja asmenį rūpintis sveikata, išvengti atkryčio ir stiprina galimybes dalyvauti atviroje darbo rinkoje.

 Socialinių dirbtuvių paslaugos apima:

  • Asmens turimų bendrųjų darbinių gebėjimų vertinimą ir patikrinimą konkrečioje darbinio užimtumo veikloje;
  • Individualaus asmens darbinio užimtumo plano sudarymą;
  • Konkrečių darbinių įgūdžių/operacijų mokymą;
  • Darbinį užimtumą atliekant konkrečias veiklas pagal apmokytas operacijas;
  • Psichosocialinių darbinių gebėjimų ir savybių reikalingų darbui nuolatinį formavimą ir asmens rengimą bei motyvavimą darbui atviroje rinkoje.

Taip pat vykdomos veiklos:

  • Rinkodaros specialistas atlieka paslaugų ir prekių (produktų) poreikių analizę, užsakymų paiešką, pagamintų prekių (produktų) ir/ar paslaugų realizavimą;
  • Bendradarbiaujama su Įdarbinimo su pagalba paslaugų teikėjais dėl darbo vietos paieškos ir pasiruošimo darbui atviroje darbo rinkoje.

Asmenys dalyvaujantys šioje paslaugoje turi galimybę už pagamintas ir realizuotas prekes bei suteiktas paslaugas gauti atlygį.


Atgal>>