"Rastis" klientų
kuriamos prekės ir paslaugos

Mūsų dirbtuvėse, klientai, palaikomi savo srities meistrų, ugdo, lavina ir palaiko psichosocialinius darbinius gebėjimus ir savybes reikalingas darbui. Tuo pačiu jie kuria produktus ir paslaugas, kurias galite įsigyti ir Jūs!
Sėkmingas prekės ar paslaugos pardavimas padaro jų darbą prasmingą, o prasminga darbinė veikla motyvuoja asmenį rūpintis sveikata, išvengti atkryčio ir stiprina galimybes dalyvauti atviroje darbo rinkoje.
Kviečiame apžvelgti mūsų siūlomas prekes ir paslaugas ir prisidėti prie sėkmingos Rasties klientų psichosocialinės reabilitacijos!

Konditerijos užsakymai

Tiekiame skanėstus įvairioms progoms: konferencijoms, gimtadieniams ar pobūviams. Pristatome visame Vilniaus mieste.
Sužinoti daugiau...

Kavinukė

Kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 16:00 (penktadieniais iki 15:00) kviečiame užsukti į VšĮ "Rastis" įstaigoje įsikūrusią kavinukę. Vasaros g. 5, 7 korpusas. Užsukite! Meniu ir kita info..

Valymo paslaugos

Socialinių dirbtuvių valymo komanda teikia kokybiškas ir jūsų individualius poreikius atliepiančias daugiabučių laiptinių valymo paslaugas. Sužinoti daugiau...

Aplinkos tvarkymo paslaugos

„Rastis“ aplinkos tvarkymo komanda, sudaryta iš mūsų darbščiųjų klientų bei meistro, pasiruošusi kokybiškai atliepti individualius Jūsų poreikius tvarkai ir harmonijai su gamta palaikyti. Sužinoti daugiau...

Keramikos dirbiniai

Įvairius klientų keramikos gaminius galite apžiūrėti  ir įsigyti gyvai, užsukę pas mus, į Vasaros g. 5, 7 korpusą (bus puiki proga apsilankyti ir mūsų kavinukėje!).

Įvairūs kūriniai ir atnaujinimo dirbtuvės

Informacija ruošiama...