Psichodramos terapinė grupė

Psichodrama – tai grupinė psichoterapija, padedanti geriau atskleisti vidines žmogaus problemas per veiksmą. Dauguma žmonių yra pratę mintyse gilintis į juos varginančias problemas, stengiasi suvokti jų esmę, analizuoja, ieško jų atsiradimo priežasčių ir sprendimo galimybių. Psichodrama suteikia galimybę visas šias mintis, klausimus ir problemas perkelti į sceną, kurioje per veiksmą gyvenimo situacijos yra „išveikiamos“ ir/ arba suvaidinamos. Pasak psichodramos pradininko J. L. Moreno , „scenos erdvė – tai gyvenimo pratęsimas, pakeliantis žmogų virš realybės“.
Aš, Asta Strigockaitė-Litvinko, gyd. psichiatrė ir psichodramos asistentė, kviečiu prisijungti į 12 kartų patyriminę psichodramos grupę, kurios metu patyrinėsime vidinį žmogaus pasaulį, kartu pajausime ir „išveiksime“ jo bėdas bei stengsimės atskleisti problemų turinčio žmogaus kūrybinį potencialą, sužinoti, kokius dar gyvenimo vaidmenis, be pasirinkto, jis gali atlikti.
Registracija būtina. Registruotis galite čia: https://forms.gle/fcuhTqbb1wTh3tAr7
Viso užsiėmimų ciklo kaina – 200 Eur, į tai įeina:
* Įvadinė individuali grupės vedančiosios konsultacija, kaina 20 Eur. Jei užpildėte šią formą, prašome sumokėti už įvadinę grupės vedančiosios konsulatciją, tik gavę mokėjimą, registraciją patvirtinsime registraciją.
* Dvylikos (12) grupinių užsiėmimų kaina – 180 Eur.
Rekvizitai mokėjimui:
Grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę trečiadieniais  nuo  2023 10 08 . Nuo 18:00 iki 20:00
 Rekvizitai mokėjimui:
Bankas: AB ,,Swedbank"
Sąsk. Nr. LT86 7300 0101 1385 6041
Gavėjas: VšĮ ,,Rastis"
Paskirtis: Psichodrama
Dalyvių skaičius ribotas (ne daugiau 10 dalyvių), sąrašas sudaromas atsižvelgiant į registracijos pirmumą. Registracijos patvirtinimas Jūsų nurodytu el. paštu bus siunčiamas rugsėjo 25 - 29 dienomis.